| Zetu a întrebat:

Ce pot sa fac sa am tatele cat mai tari, frumoase si mari?; x

>:"
Dunda!happy

3 răspunsuri:
| christian1man a răspuns:

laughing))) momaa ce interabriilaughing) ma strik de raslaughing
bagati sfarcu in priza laughing))

| Genevive a răspuns:

Cea mai eficientă tehnică s-a dovedit a fi cea cunoscută sub numele de "metoda doctorului Chang" :

1. Masajul se face din poziţia şezând, călcâiul piciorului drept îndoit presând zona clitorisului (zona de deasupra uretrei).

2. Presiunea realizată cu călcâiul drept asupra zonei numite trebuie să fie moderată, însă suficient de fermă pentru a crea chiar o stare de efervescenţă erotică.

3. O dată cu apariţia acestei stări de efervescenţă erotică, se poate începe masajul ambilor sâni, concomitent, cu mişcări circulare pentru creştere, care se fac lin, dar intens (pentru a menţine starea de efervescenţă erotică).

| Stefi1 a răspuns:

Nu se spune "tatele" se spune "sanii"... eu ti-am zis ca sa te corectezi si alta data sa nu mai zici asa pentru. ca e urat si va crede lumea ca esti la tara... Bye:*