| aNdRa_6572 a întrebat:

Ce pot sa folosesc ca sa nu mai imi cada parul. imi cade foarte multsad funda:*

Răspuns Câştigător
| ѕωєєт a răspuns:

Si eu am aceeasi problema! Dar de cateva luni folosesc un tratament imotriva caderii parului de la gerovital plant care se gaseste in farmaciile naturiste. Tratamentul consta intr-un sampon si un spray care se foloste dupa ce te-ai spalat pe cap. Sper ca te-am ajutat big grin!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Taie varfurile periodic si foloseste un sampon pentru caderea parului

| MMihai a răspuns:

Te tunzi foarte scurt și mai vorbești și cu un medic!

| x3LaLaLax3 a răspuns:

Foloseste niste balsam de la avonwinking
K si eu am avut aceeasi problema ca a ta, dar acum mi s-a rezolvat de cand imi dau cu cu acest balsamwinking

Funda plz love struck

| ღAleKrissღ a răspuns:

Ia calciu:X