| VOW a întrebat:

Ce poti vrobi cu un baiat pe mess?

5 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Poti vorbi, ce iti doreste inimioara ta : )

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Faci glumelaughing.Eu asa fac cu una si cand ma vede pe strada se inroseste si pofneste in ras numai cand imi vede moacalaughing.Nu-i minti si nu le fi "sluga", adica nu te lasa slaba in fata lorbig grin

Inainte vorbeste asa...de introducere apoi fa glume, crede-ma iti vin ele asa din instinctbig grin.

| MrsDraguttza a răspuns:

Pai intai fa cunostinta... apoi intreaba-l de unde e ( daca nu-l cunosti )
Cati ani are, daca are frati surori
Daca e la liceu. facultate
Chestii personale : culoarea/mancarea / bauturi favorite sau orice altceva
Fa multe glumeeee
toti baietii cu care am vb mi-au spus ca am simtul umorului sau ca sunt amuzanta...
Oricum sa nu minti
Fi tu insuti

| KaTaNa97 a răspuns:

Orice...(-_-')

| Byankutza12 a răspuns:

Buna! pai cu baietii poti vorbi chiesti de fete date deale tale sau ale lui adica''data nasteri, numele, etc''sau puteti vb despre scoala sare este displacuta de noi! sper ca te-am ajutat! funda?!