| anonim_4396 a întrebat:

Ce preferati pentru ora de sport la scoala sickincaltaminte din piele sau tenisi/bascheti ( panza /material)?
ce firme va cumparati?

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Prefer adidasii si tenisii in care ma simt confortabil si pot alerga.
Crede-ma, daca te strang papucii nu mai poti face nimic!sad

| Helene a răspuns:

Adidasi[din piele.asa i-a luat mama].Comozi.Firma Domynos

| GeOrGiAnA_8498 a răspuns:

Tenisi si bascheti si foarte rar adidasi, imi iau doar pantaloni de treining de la playboy ca nu imi plac treining-urile intregi

| hasegawa a răspuns:

Tenesi multi color, sunt ieftini si foarte practici, usori si ii poti combina cu orice

| actrita a răspuns:

Made in china-japonia-etc:d
:dbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| MoNsTeR a răspuns:

Io imi iau adidasi normali (nu din piele). dinaia pentru fotbal adica cu limba peste sireturi.is buni si nu-s scumpi(50 lei. eu cu atata i-am luat.sunt adidasi recomandati pentru beton si sala). la sport joc mai mult fotbal cu colegii si de aia imi iau din astia.altfel mias lua adidasi normali de aia din piata. nu ma orientez dupa firme sau piele.ma uit mai mult la felul in care imi sta in hainele respective

| crystynutza a răspuns:

Eu port numai nike, adidas, pumabig grinDbig grin:big grinsunt cei mai buni

| Lumynyzza a răspuns:

Tenesi...eu folosesc de firma.(puma, nike, loto, adidas mai multe)