| LifeInPink a întrebat:

Ce probe sunt la balul bobocilor?

Răspuns Câştigător
| KaRy a răspuns:

Nu sunt probe standard,sunt diferite,dar de obicei sunt probe de dans, de cultura generala, de talente etc etc. Sper ca te-am ajutat kiss

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
asta depinde de fiecare scoala in parte.banuiesc ca in fiecare an e ceva nou.
anul trecut la mine la scoala au fost dansuri (tiganesc,usoare,ceva gen hip-hop)
sa sculpteze dovlecii de halloween, sa faca o declaratie de dragoste amuzanta partenerului, altceva nu imi mai amintesc.

| LifeInPink explică:

Mda, ce interesant. Ai facut si tu, de stii asa bine, nu?

Răspuns utilizator avertizat