| anonim_4396 a întrebat:

Ce programe bune de editat poze stiti? In afara de Photoscape.batting eyelashes

5 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

Pai ar fi asa tonguehoto shop, Gimp, Photo Shine, Photo Brush

| Pupily92 a răspuns:

Magic photo editor. dreamlight photo editor.

| Aliyaa a răspuns:

Www.photofunia.com
www.taaz.com
photoshop
photoscape
photo instrument
photobrush-ul
picasa3
photoshine
photomagic
www.blingee.com

| imiplacemov a răspuns:

Photo editor. Este foarte bun ca poti sa stergi cosurile si sa te dai cu fond de ten laughing Mai e si photoshop care e cel mai amplu.

| Alexaaaaa. a răspuns:

Pei ar fi thinking :
1.photoshop
2.photoinstrument
3. picasa

Eu zic ca acestea sunt cele mai bune big grin.
Mai ales ca in photoinstrument iti poti face pielea la fel de fina ca a vedetelor big grin. poti ascunde cosurile etc. Dar photoshop este cel mai variat program de editat. :X