| anonim_4396 a întrebat:

Ce programe de modificat poze imi recomandati, as vrea sa aiba o functie ceva de editat gen. daca nu`mi place peisajul dintr-o poza sa-i pot pune un fundal de ex alb?

5 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

PhotoScape: http://www.softpedia.com/......cape.shtml
FotoMix: http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Video-Editors/FotoMix.shtml
Amblele sunt gratuite si chiar foarte bune pentru niste programe gratuite. Eu le folosesc pe amandoua pentru ca fiecare poate modifica o poza intr-un mod unic, si cele doua combinate e ca si cum ai avea un program de editat poze care contine toate functiile sau setarile necesare din lume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Photoinstrument

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea incerca photoshop
e profesional

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si eu folosesc photoshop dar nu mi se pare atat de bun...eu as vrea sa editez pozele (am o poza cu un pesaj frumos si vreau sa ma pun in poza astfel incat sa para real, adica ca eu as fi fost in acel loc) sau( am 2 poze diferite ex eu si prietenul meu si sa le pun un langa alta sa para ca poza a fost facut impreuna) nu stiu daca ma-ti inteles, dar sper sa ma ajuta-i.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In photoshop poti face poze foarte reale daca te pricepi. photoshopul si corelul sunt cele mai bune programe de modificat poze printre altele