| Alëxąndŕą a întrebat:

Ce pui mei am gresit aici? http://www.tpu.ro/......c-make-up/ luminati-ma

Răspuns Câştigător
| Glamour612 a răspuns:

Lasa scumpo ca a dat la mai multi stupidhappyorqm stupizi si prosti sunt ei ca nu au ce face decat sa dea voturi fara sa gandeascaoh go on mie imi place sfatul taw si ti.am dat inteligent si folositorbatting eyelashes daca as putea m.as imbraca eu asahappyimi place idee cu fusta si carouri dar noi avem uniforma ca daca nu. day dreamingfusta imi luamlaughing:*

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Comuniste ma ideilelaughing
chair ca ai dreptate
codite? nu mai suntem pe vremea lu ceasca sa mergem cu codite la liceu
luumeee... evolueaza.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ha? raised eyebrows. nu ai gresit cu nimicoh go on

| Firefly a răspuns:

Dar limba romana cu ce a gresit ca sa fie atat de calcata in picioare?

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Nu ai gresit nimic. daca asa iti place sa te imbraci e ok.eu cred ca ti'au dat stupid pentru faptul ca ai cerut fundahappy

| Glamour612 a răspuns:

Uniforma*rolling on the floor)

| Glamour612 a răspuns:

Uniforma*rolling on the floor

| Akid a răspuns:

Cu nimic
o dau naibi pe aia
ca a dat numai stupid
la fiecare raspuns

sa fac ceva pe fata eiwinking
nu te mai consuma pentru toate proastele

| onlymeme a răspuns:

Nu cred ca ai gresit mare lucru, dar cred ca ti-a dat nefolositor ori cineva invidios, ca sunt de astia care dau asa, de ciuda.
dar totusi cred ca hainele date de tine ca exemplu sunt prea subtiri adica, in fusta pe vremea asta rece, si mai ales ca s-ar putea sa ploua straight face
cred ca de asta, dar ma rog, u alege dintre astea 2 happy
papawave

| αɳḍϋ a răspuns:

Poi poti sa abordezi propriul tau stil. nu scrie nicaieri cum sa te imbraci dar daca tie frica poti sa-ti iei o pereche de blugi stramtsi si ceva tricouhappy si machiaj cvas nu f strident ceva rimel si un creionhappy. Sper ca tsiam fost d ajutorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am dat eu un vot acolo:p imi dai si uh unul?:p