| Alissonn14 a întrebat:

Ce putere supranaturala ai vrea sa ai?

Răspuns Câştigător
| LolNope a răspuns:

Sa pot sa zbor.

7 răspunsuri:
| aleksuta a răspuns:

Sa transform raul in bine in asa fel incat sa poti aduce lumea cu picioarele pe pamant(pe cei care gresesc)si sa pot lua durerea persoanelor la care tin de pe umeribig grinSa citesti gandurile e cam nasol caci asa cum poti af; a ce are cineva anume in capul lui, in ce fel de priveste ce crede despre tine si relatia voastra la fel de bine ai putea sa stii ce ganduri"demonice"au si oarecum te-ai duce intr-un stagiu al nebunieiwinkingcel putin asta e parerea mea

| IustinaC a răspuns:

big grin sa ma transform cind vreau eu in orce animal

| xCatastrophe a răspuns:

Vedere cu raze de inghetatarolling on the floor

| ch0c0latemix a răspuns:

Sa citesc gandurile celorlalti:X

| MalikBitch a răspuns:

Sa pot fii in corpul tuturor(pe rand).

| shaolina a răspuns:

Sa pot salva vieti.adica gen super erou!

| Sleepwalker a răspuns:

Mi-ar placea sa pot citi gandurile.sau sa vad viitorul.Ar fi grozav!