| Giianna a întrebat:

Ce remedii stiti pentru cosuri? puppy dog eyes. Am pe frunte si pe spate si vreau sa scap de ele. straight face. Funda.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| biita a răspuns:

Buna iubitahappy. Deci ca sa scapi de cosuri uff cate remedi exista.dar te ajuta o perioada si dupa iti trec.Eu am folosit foarte multe creme de exemplu zinerit, baneocin, etc m-au ajutat o perioada si dupa stop.Se zice din batrani ca cica numai cand te mariti o sa scapi de elehappy Pupici!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aplică seara pe ele tinctură de propolis.
Pa, pa.

| Catafu a răspuns:

Te dai cu aloee vera sau cu un albus de ou batut spuma in care adaugi 2 linguri de faina de malai.chiar iti trec. sper ca te-am ajutat

| simonicasexygirl a răspuns:

Poţi incerca tinctura de muşeţel, aloe-vera, verbina,
poţi bea suc de morcovi cu portocale.trec cosurile mai repede
rosii, castravezi aplicate pe faţă
spala-te des pe faţa, nu lasa pe alti sa puna mana
papadie-bea in fiecare dimineata o cana
nucul-ceai, pentru ca contine iod e bun pentru faţă.fa tinctura si aplica pe fata
trei-frati-patrati
echinacea-poti sa o aplici pe fata sau sa o faci ceai
cătina-se foloseste uleiul din frunzr
levantica-tot ulei ei
orzul-consuma zilnic 2 lingurute
sunt destule? le-am luat dintr-o carte special pentru acnee, toate sunt remedii naturale si folositoare. Sper ca ti-am fost de folos!
Fundăbatting eyelashes?