| hayley a întrebat:

Ce reviste pentru adolescenti stiti? fundita! Pwp!

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Popcorn.bravo girl, cool girl, bravo.happy sper ca te-am ajutat. fundita?happy

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bravo Girl!, BRAVO, Cool Girl!, Popcorn. Eu astea le citesc. Mai ales ca au si postere cu diferite trupe.

pa, pa.

| Zmeura a răspuns:

Bravo Girl, Brovo, Cool girl, Popcorn si cam atata :** xoxo

| alessutz11 a răspuns:

Bravo, Bravo girl, Popcorn, Cool girl

| Zuzy a răspuns:

Popcorn.Bravo girl.Cool girl. Bravo. si mai citesc si ok! :d.
Funda?happy

| Sab is my name,dude! a răspuns:

Poi.Bravo(www.bravonet.ro). Cool Girl(www.coolgirl.ro). Popcorn(www.popcorn.ro). Bravo Girl.Hello Kitty. Sper ca te-am ajutat! >:D

| TwilightUTZaGurl a răspuns:

Acelasi raspuns ca toate fetele: Bravo, Bravo Girl, Popcorn, Cool Girl, Ok!

| Sonia_6753 a răspuns:

Bravo girl, popcorn, bravo etc.