| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a intamplat azi in cameleonii, ca am pierdut episodul?

20 răspunsuri:
| buburuza_7398 a răspuns:

Pai Ulise s-a sarutat cu Solange :X a fost foarte tare faza si ea era foarte fericita. Valentinei si lui Sebastian i-au furat tabloul si pistolul din pod, era un angajat al cameleonului cred.nu l-a aratat la fata dar avea sigla cameleon pe poseta si dupa picioare mie mi s-a parut ca este o femeie. Cameleonul a aflat ca au fost furate pistolul si tabloul si a spus ca o sa se razbune.Bruno a avut iar niste viziuni cu foc si capete de mort si era in pauza si ii spunea lui Sebastian ca il vede urmarit de acestea ...si la ora lui Sebastian incepuse sa scrie inconstient pe foaie numele tatalui lui Sebastian. Acesta l-a intrebat de ce a scris acel nume pe foaie insa Bruno a zis ca e ceva legat de numele ala (Armando)ceva misterios si nu stie sa explice. Apoi Sebastian a facut legatura intre viziunea lui Bruno in care era Moarte Foc si numele pe care l-a scris Bruno pe hartie Armando si si-a dat seama ca,,, Cameleonul o sa se razbune pe el omorandu-l pe taicasu (Armando) dandu-i foc. Solange l-a surprins pe Patricio cand se lauda ca el o sa o dezvirgineze si ii pregateste o farsa ceva ca i-a spus sa se intalneasca la un hotel sa o faca. Si sunt curioasa ce i-a pregatit cred ca o sa ii dea o lectie. pup sper ca ti-am fost de ajutor

| nonameih0000 a răspuns:

Daca sti ce numar avea episotul poti cauta pe youtube. acolo sigur gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa vad episodul din 4feb., partea cu Ulisses

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Misto

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai valentina l-a imbratisat pe sebastyan dar nu a lasat-o acesta asa ca ea a plecat.mosul a ascultat ce a vb valentina cu sebastyan despre stapan.era sa il prinda pe sebastyan politia ca s-a dus la anticariat sa ia pastile pentru moarte falsa ca sa-l scoata pe pedro si pe tatal lui sebastian din inchisoare.restul il poti vedea astazi la ora 19:30 numai pe canalul acasa tv.eu nu pierd nici un episod asa ca daca pierzi tu vre unul apelezi la mine.pleaseeeee! 1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu
ca nu m-am uitat imi zici tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nik

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca astia nu stiu sa faca site-uri8 ca lumea asta se intampla ca nu gasesti nimic. Ei nu inteleg ca noua adica mai multor ne place aceasta telenovela dar na ce sa-i facem daca uniii oameni sunt dusi cu pluta Si cum pot vedea episodul de astazi de pe data de 20. 03. 2010?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ca am fost la verika mea la turta si nu m-am uitat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca nu a fost filmat cum sa-l vezi, prostule

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mult, sunteti tari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu zi tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Episodul 107

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ultimu episod

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Augusto va pierde rolulul sau iar valentina si sebastian au intrat la e in casa si au furat tablourile iar augusto era sa o impuste pe vale
pana la urma cei doi se vor casatori si vor afla cine este cameleonul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu habar n-am ca si eu l-am pierdut dar iau adresa de la fetele\baieti care tiau dat raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita-te la asta care til dau
Http://www.youtube.com/watch?v=sUUnKnySXqQ

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multe...astazi nu a fost nici un episod s-a terminat de mult