| ColorWorldFantezi a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc? O idee va rogg ma plictisesc de moarte si nu am scapare.

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Poți să asculți muzică,să citești o carte interesantă,să stai pe TPU pe chat și să răspunzi întrebărilor,să inviți o prietenă bună la tine sau să te duci tu la ea să vă jucați,să vezi un film amuzant la televizor sau pe calculator,să te odihnești puțin, să pregătești ceva surpriză pentru părinții tăi, să te joci jocuri.
Dacă vrei să vorbim pe messenger aștept să îmi trimiți id-ul tău prin privat.

Numai bine!

3 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Stay pe TPU e cel mai bine love struck

| Dr3yga20 a răspuns:

La ora asta cel mai bine tragi un pui de somn.Nare rost sa te agiti sa iesi afara in zapuseala daca la tv e plictisitor sau nai un film bun pe calculator atunci culcate putin ca e sanatos si relaxant.

| VladM15 a răspuns:

Askulti muzica
vb cu cine pe mess
te joci conquistador
mai adaugi niste prieteni pe hi5 sau facebook
iesi pe afar cu prietenele/i
vb la telefon
raspunzi la intrebari pe TPU
bafta