| simonica57 a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc si sunt la tara

Răspuns Câştigător
| ChristtineA a răspuns:

Pai...
Poti face poze, poti sa te plimbi cu prietenii[ daca nu ai poti sa.ti faci], poti sa te joci cu catelul, pisica [depinde ce ai] du-te la un prieten, dormi laughing, ajut.o pe bunica ta, fa sport, uitate la tv, fa-ti ceva de mancare, asculta muzica, canta ...etcbig grin
Fundaaaaaaaaaaaaapuppy dog eyes?

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

E mult mai bine la ţară decât la oraş. Nu prea ai cum să te plictiseşti acolo(aşa aş zice eu). Poţi să te plimbi,să te joci cu animalele,să culegi flori,să te întinzi pe iarbă şi să priveşti norii, să meditezi, etc...
La oraş e mai multă plictiseală(mai ales dacă e un oraş mai mic) crying

| MademoiselleV a răspuns:

Fă nişte poze, culege flori de pe câmp, plimbă-te, împleteşte coroniţe, sau pur şi simplu stai şi admiră frumuseţile din jurul tău. O vacanţă la ţară e cel mai bun mod de a te relaxa şi a scăpa de stresul cotidian de la oraş. Profită de ea! O zi bună!

| CrazzyXgirL a răspuns:

Pai...fa-ti niste prieteni,iesiti undeva,te plimbi cu bicicleta,o ajuti pe binica la treabahee hee, poate chiar un iubit, sa te plimbi cu cal sau magar(ke are buni happy.)
Eu cam asta facwinking

| Lummy a răspuns:

Du-te si viziteaza productia pe camp.e interesant chiar daca nu crezi.

| angelmiki a răspuns:

Analizeaza cum creste iarba