| Alexandru0077 a întrebat:

Ce sa fac daca am puncte rosii pe frunte si pe langa asta si cosuri pe langa asta pe frunte, nas, barbie

1 răspuns:
| adriiiann a răspuns:

Ti-as recomanda sa consulti un dermatolog (medic care se ocupa cu pielea), acesta o sa te indrume ce sa faci sau daca nu poti ajunge la un dermatolog, spala-te dimineata si seara pe fata cu apa calduta cu sapun, nu stoarce nimic, decat puncte negre. Poti sa folosesti o solutie pentru curatarea fetei.