| Summer Memories a întrebat:

Ce sa fac daca eu vreau sa fac inot pentru ca vreau sa cresc in inaltime, dar ai mei nu sunt intr-o situatie financiara prea buna acum. Ce imi ramane sa fac, vreau neaparat sa cresc!?

Răspuns Câştigător
| AldanaBlue a răspuns:

Depinde si de mostenirea genetica si de varsta.
Daca nu au bani sa faci inot, poti juca handbal, nu te costa nimic. Zilnic poti sa faci sarituri, care iarasi ajuta. Si inotul face bine pe de o parte-faci miscare, asa e, dar in acelasi timp lateste spatele daca il practici f des. Nu prea arata bine fetele late in umeri.
Inaltimea nu e totul. Despre femeile mignone se zice ca au o personalitate mai puternica happy

3 răspunsuri:
| greenyk a răspuns:

Poti face o multime de alte sporturi pentru a creste. happy Basket, handbal... big grin

Multa Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu in ce oras esti, pe langa scoli mai sunt cluburi sportive poti ruga un antrenor de la salile de sport, handbal, volei, sau sa faci sport cu copii din clasele de dupa amiaza daca tu esti dimineata si invers. Puteti juca si in cartier cu cateva colege, cum joaca baieti fotbal, nu e greu, o plasa intre 2 pomi si gata.

| erik_1277 a răspuns:

Nu stiu cum poti rezolva cu ai tai, parerea mea este sa-ti gasesti un sponsor( la cum arati cred ca l-ai gasit) da-mi id-ul tau