| steffanna a întrebat:

Ce sa fac daca m-am certat cu o buna prietena(colega) ora viitoare ne-am impacat. Acum vorbim la fel de mult ca inainte. Dar problema este ca cea ma buna prietena a mea s-a suparat pe mine si mi-a spus ca nu trebuia sa ii zic asa ceva si etc... ce pot face asa eu cu prietena mea vorbim si stam impreuna dar e putin suparata pe mine? Dau funda! Scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Motanul239 a răspuns:

Pai in primul rand la multi ani de 1 iunie,
si in al doilea rand ii poti spune ca nu ai vrut sa ii spui asa ceva ca erai prea suparata ca sa realizezi ce spui si ca nu vei mai face asa ceva si sa o anunti ca in caz ca vei mai spune asa ceva nu o vei face dintr-o ura profunda ci doar pentru ca nervii ti-au intunecat gandirea...i se poate intampla oricui si daca este o prietena adevarata te va ierta si iti va intelege situatia.Bafta multa! si va doresc sa nu va mai certati.

2 răspunsuri:
| FailL a răspuns:

Iti ceri scuze pentru ce ai zis. ii spui ca ai vorbit la nervi, ca n-ai vrut sa spui toate prostiile alea, si ca ea e o fata super si esti fericita ca-ti e prietena. Aplauze! me iz a genius xD

| RaulPantea a răspuns:

Nu stiu dar un lucru e clar fa ce iti spune inima