| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac? Sa ies afara cu prietenele, sa merg in vizita la cea mai buna prietena, sau sa stau acasa sa lenevesc si sa-mi fac temele? Sincer nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Derpiina a răspuns:

Mananca ceva, si mergi la prietena ta cea mai buna. Fa-ti acolo temele, impreuna cu ea, ca sa poti sta mai mult, si astfel, sa nu ai probleme cu mama ta (in legatura cu temele).

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cum crezi ca e mai bine, iar in legatura cu prietenele mai bine iesi cu (cea mai buna).

| IndescribableChild a răspuns:

Prima data iti faci temele, dupa iesi cu prietenele afara iar pe seara mergi in vizita.

| CandyHearts a răspuns:

Stai acasa si lenevesti, asculti muzica vezi un film si apoi te duci la culcarelaughing