| angel34love a întrebat:

Ce sa faci daca esti invidioasa pe alta fata? Adica nu ma refer la gelozia pentru alt baiat...doar invidia ca alta e mai buna ca tine?

2 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Pai n-are trebui sa fii geloasa pe ea ar trebui sa o lasi in pace, fiecare om are defectele lui si bunele lui tu nu trebuie sa-i faci nimica si nu trebuie sa o imiti pe ea la haine, coafuri si nu stiu ce ea e ea tu esti tu e o mare diferenta

| dianaa21 a răspuns:

Nu ai de ce sa fii invidioasa...,dar cred ca daca esti ar trebui sa faci in asa fel incat sa fii foarte,foarte sociabila,adica sa incerci sa asculti pe toata lumea si sa zambesti mereu (ei bine, aproape mereu happy ). Inca un lucru important straduiestete sa nu critici pe nimeniwinking, astfel nu vei fi nici tu judecata de altii :*