| icerose a întrebat:

Ce sa-i fac cadou unui baiat de 15 ani, este colegul meu de clasa si am facut o chestie cu biletele si l-am nimerit si acum nu stiu ce sa-i fac cadou de Craciun, ma poate ajuta conva?

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Poate te ajuta http://crownfashion1.blogspot.com/......ori-2.html

4 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

-un spray
-un lant
-ceas
-fular/manusi
-breloc

| Inutza0102 a răspuns:

Un ceas de mana cv...nu stiu!? poate o geaca, manusi...straight facefunda?laughing

| deeDEE1269 a răspuns:

Eu am vazut in general ca fetele prefera sa ia prafumuri la baieti sau bijuteri asta depinde exact cum zice savarsit de gusturile fiecaruiea

| savarsit a răspuns:

Ei bine... depinde ce gusturi are. Tu ii poti da niste saruturi daca il iubesti si te iubeste si el. Daca vrei sa o iei financiar, i`ai putea lua nistre bratari ceva... daca nu prea ai bani si daca ai poti sa iei bilete la film sau sa iesiti prin parc, mall etc. Sper ce ti-am fost de ajutor!