| anonim_4396 a întrebat:

Ce se calculeaza prima exercitiile din paranteze() sau din paranteza patrata[]?

Răspuns Câştigător
| Alexandraaq a răspuns:

Prima data : (-), apoi [-], apoi {- }
De fapt dupa ce rezolvi ce este in (-), parntezele [-] se transforam in (-)!winking

7 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Excerciţiile din paranteză (-), după din paranteza pătrată şi după din acoladă.

| Crucified a răspuns:

Parantezele rotunde.

| Carmen100 a răspuns:

Cele din paranteza rotunda, apoi, dupa ce ai rezolvat, paranteza patrata se transforma in rotunda

| Sxx a răspuns:

Logic că cele din paranteza rotunda... Așa treci tu prin școală?laughing

| Enciu_Natalia_1997 a răspuns:

Cele din parantezele rotunde ()

| Mery09ro a răspuns:

Hey.
Bun deci: Prima data cele din paranteza rotunda() apoi cele din paranteza patrata[] si apoi cele din acolada{}. Funda?

| CorinaV a răspuns:

Cele din parantezele rotunde ()