| deny_1602 a întrebat:

Ce se face in saptamana altfel la scoala?
funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| WweEdge a răspuns:

Se fac activitati propuse de profesori...iar tu te duci la care activitate vrei.Intreaba-ti dirigintele si el o sa iti spuna mai multe.winking
Funda? plsss

| ColorFake a răspuns:

Concursuri, excursii in principiu practic nu se preda, dar prezenta este obligatorie din cate stiu eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In saptamana altfel, la scoala se fac diferite activitati. De exemplu: vizitati muzee, case memoriale. Mai pe scurt faceti activitati educative. Eu si cu clasa mea de exemplu mergem intr-o tabara la munte. Noua ne-a zis sa facem propuneri scrise si i le-am dat dirigintei, iar ea a hotarat sa mergem intr-o tabara.

| IGIEVENT a răspuns:

Uite cateva exemple de activitati organizate in Saptamana "Scoala altfel" pe www.igievent.blogspot.com