| ITACHImangekyo a întrebat:

Ce se intampla daca ai restanta la practica(daca nu ai facut practica obligatorie pe anul 1)? O dai ca pe o restanta anul viitor? Promovezi anul?

Răspuns Câştigător
| Bebe09 a răspuns:

Da poti s-o dai pana in ultimul an de facultate...ai destul timp, insa iti zic un pont...vezi daca poti sa duci adeverinta de la o firma sau o agentie care sa aiba acelasi domeniu cu cel avut la practica s-ar putea compensa, insa asta trebuie sa intrebi la facultatea ta sa vezi daca este posibil.
Bafta!