| CrazyName a întrebat:

Ce se intampla pu tumblr.? Despre ce e? E un fel de we heart it?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dupa parerea mea tumblr e o prostie...doar postezi poze. Nimic mai mult.

| horansgang a răspuns:

E un site foarte mişto.
poţi posta remixurile tale cu melodii; poze editate; videoclipuri; îţi poţi pune diverse statusuri, ba chiar şi întrebări şi setezi pe " let people answer it " ca persoanele doritoare să-ţi răspundă, îţi poate răspunde.

contează creativitatea sau dacă nu prea laughing atunci dai doar reblog şi tot îţi faci un profil frumos.

| Zuza50 a răspuns:

Da cam asa. Este un site cu poze si pe care poti sa postezi poze.winking