| SoreLove a întrebat:

Ce se intelege prin model teoretic? ( Am nevoie pentru tema la fizica,si chiar nu gasesc nici-un rasp) dau fundita, multumesc anticipat

1 răspuns:
| casher a răspuns:

DEGEABA nu o sa-ti raspunda nimeni!

Dece?

Pentru ca :

Regula 4: In atentia elevilor/studentilor: Nu acceptam intrebari prin intermediul carora incercati sa va rezolvati temele pentru acasa sau temele de vacanta. Cei care nu vor respecta acest aspect risca sa fie sanctionati prin stergerea/ suspendarea contului. (Mai multe informatii despre ce se accepta si ce nu pe TPU)

Nerespectarea regulilor minimale de functionare a TPU.ro poate duce la stergerea conturilor.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Intelegi acum?