| JusTyNna a întrebat:

Ce se poarta la adolescenti in toamna-iarna 2010?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Adidasi cool, niste blugi de marca si o geaca alba cu gluga

| anonimaa a răspuns:

Hey. sa iti zic sincer ai fi mult mai apreciata daca ai purta ceva in care sa te simti bine si nu neaparat la moda.
hainele pe care le porti trebuie sa te reprezinte.sa stii ca hainele vorbesc despre noi si este foarte vizibil cand incerci sa fi altcineva chiar si atunci cand este vorba despre niste banale haine.
in mare parte vad ca se poarta cam ce s-a purtat si anul' trecut, deci daca ai haine mai din lana de iarna trecuta te vei incadra bine si in acest an.
oricum multa bafta.
xoxo