| anonim_4396 a întrebat:

ce site-uri pentru copii stiti in afara de clopotel.ro (siteuri cu jocuri) fratemiu are nevoie laughing
fara comentarii va rog tongue

12 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Wai love struck clopotel.ro....site-ul copilariei mele
mare smechera eram eu pe site pe la 12 ani laughing

| DeeVee a răspuns:

Iti recomand agame.com...happy

| emima a răspuns:

Miniclip.ro si eu ma jucam cand eram mai micuta

| Misterious a răspuns:

Da pe google.ro si scrie acolo jocuri...sau cookin' games, dressin' games, car games si iti apar acolo cu paginile, de asemenea mai e binecunoscutul miniclip.ro.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si noi cum sa raspundem daca tu ne spui fara comentarii? si chiar am avut bunavointa sa-ti raspund. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

enigmo
comentarii pentru ca fratemiu se uita l PC si ii trebuie jocuri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ang3l_or_d3v1l -nu-l mai lasa la calculator, ca iar iti ia virusi si plangi pe aici. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

enigmo nu stiu laughing daca nu-i dau ma zice la mami laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.jocurimulte.net