| cristina93 a întrebat:

Ce site-uri stiti cu imagini anime... vreau imagini dragute cu fete, cumpluri, kiss, hug...etc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://do0dz.deviantart.com/gallery/

23 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Http://www.glittergraphicsnow.com/

Aici e un site foarte distractiv si dragut :* te pup. sper sa-ti placa site-ul!

| Elly4all a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url
asta:)app si mie imi plac ff mult anime:X. te'am pupat :-*

| cristina93 explică:

laughing Decss am cautat pe google, dar mai vreau si altele laughing
elly4all sunt foarte dragute imaginile merci love struck

| cristina93 explică:

Pai, am luat de pe google cateva poze... vreo 50 care mi-au placut foarte mult, si vreau mai multe, vreau sa fac un filmulet cu animeuri, si vreau sa am de unde alege(poze)
Am 16 ani, dar ce conteaza?

| emonika98 a răspuns:

Pozeanime.sper

| dianka_4861 a răspuns:

Google image..sau yahoo.com tot la image

| dizzyizzy a răspuns:

Stiuu eu!
E un site greu de accesat laughingrolling on the floor
Cauta pe GOOGLE la imagini si scrii chestiile alea de mai sus 8-)
si dupa aia sa zici ca nai gasit nimic k nu te cred no talking
laughing

| dizzyizzy a răspuns:

Da cate poze vreismug?
app cati ani ai:S?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kuta pe www.deviantart.com posibil sa gas acolo:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am găsit un site cu imagini interesante, e în construcţie dar sper să gaseşti ceea ce cauţi http://imagini.vndv.com/index_files/imaginianime.htm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu caut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu incerci pe http://photobucket.com/? Acolo gasesti multe poze. Poate te ajuta cu ceva ^_^ Sper sa te ajute... Succes la cautat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://getawallpaper.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe GOOGLE si scrie: poze anime fete si dai pe primul albastru si o sa vezi o gramada de poze de toate feluriile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga, intri pe imagini anime love, anime angel, noi... tot felul si de care vrei... understand?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai siplul dia pe gogole iamgini si scrii anime gril sweet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://anime-ro-sub.blogspot.com/ cele mai tari animeuri cu fete si baieti draguti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.zerochan.net
e cel mai tare site cu poze anime iti zic eu

| valeria_1335 a răspuns:

Www.photobucket.com si scrii la search ce te intereseaza.

| mihaangell a răspuns:

PAi pai Anime-zup.ro sau vesnicul google si sa stii ca daca scrii in limbi sau in feluri diferite iti da si altceva

| lavinutzzzzzzzzzzza a răspuns:

Http://www.zerochan.net/ e cel mai tare.Are o gramada de imagini anime, cu orce vrei tu:*:*

| mih12345 a răspuns:

Vezi id-ul meu mihaita_ceausu ca dau euhappy