| scumpikababy a întrebat:

Ce siteuri cu Jokuri de fete sthiti? Plz ziceti-mi:*

Răspuns Câştigător
| SaRRaMea a răspuns:

Buna! am eu cateva siteuri. Dar nu sunt chiar pentru fete adica daca cauti la search o sa gasesti:
SockWave (de exemplu Sara Super Spa, Diner Dash, cake mania, Dress and Russh)
Spielen( Cauta la search jocuri pentru fete, sau jocuri MMO )

MA rog in general astea dar cauta... dar sa stii ca pe ssiteurile astea sunt foarte multe jocuri care nu sunt nici pentru fete sau baieti, sunt jocuri minunate. Sper ca te-am ajutat.