| Butterfly9 a întrebat:

Ce status aveti acum la messenger?
Funda la cel mai fain status.

Răspuns Câştigător
| joe2011 a răspuns:

Begin to love you more

15 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Status-ul pe care il am eu este acesta:

Plecat la pescuit! Nu deranjati si nu dati BUZZ ca imi speriati pestii!

| Кристина21 a răspuns:

Toată lumea greşeşte, de-asta au pus şi gumă la creion!

| Avatar001 a răspuns:

,,Cine stie carte are patru ochi ''

| JuLien a răspuns:

Sunt smecher... vrei sa te pacalesc?

| ZuzaTA a răspuns:

Heylove struck "M'am gandit la statusul asta toata ziua" laughing

Fundista?batting eyelashes

| EoFetitza a răspuns:

Mai bine taci si decat pari prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoaiala.

| EoFetitza a răspuns:

Mai bine taci si doar pari prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala.

| BigsmilexD a răspuns:

•And then I go and spoil it all by saying something stupid like : "I love you "! [ Something Stupid - Robbie Williams & Nicole Kidman ]

| edy1321 a răspuns:

" Inca o zi de saracie si sclavie "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni o data vremea cand in urma vei privi... ai vrea sa reinvie toate acele bucurii si nebunii, dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca... "Asa a fost o data!

| NuclearAssault a răspuns:

Metal up your ass! \m/

| AndreeaIln a răspuns:

Ca să ajungi cineva trebuie să începi prin a fi nimic.batting eyelashes

| Tzitzirelu a răspuns:

Eu am : Ca mine nu gasesti nici pe Google, ca tine gasesc si in Recycle Bin

| addyna a răspuns:

Si stie cum sa faca e experta in efecte
se pune'n toate felurile, 'i place p lumina
pune cracii p pereti original balerina rolling on the floor)))

| AnnaMtfk a răspuns:

Începe să te placă, dar preferă să tacă...