| Rallu a întrebat:

Ce statusuri aveti?( hi5, facebook, messenger, etc)Sau ce statusuri v-a atras atentia?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

La mess:Ce pierdere de timp sa vrei sa mori cand esti mort dejaoh go on

9 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Hi5 : I need a hug. Hug me ¿
Facebook : I don't even know what I wanted to say. Nice nap. Hug me ¿
Si pe mess... nu-s pe mess acum laughing

| Annitu a răspuns:

Acum am la mess:
•Poate să iasă foc şi soarele să ardătongue
Dragostea nu poate să disparăstraight facestraight facestraight face

| Annitu a răspuns:

Acum am la mess:
Poate să iasă foc şi soarele să ardătongue
Dragostea nu poate să disparăstraight facestraight facestraight face

| AndreeaaaaX a răspuns:

Acum am la status:

Iubirea e magica.De asta te iubesc pe tine!

| nuamnuvreau a răspuns:

Orice femeie fericita are langa ea barbatul iubit, insa numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele il vorrolling on the floor

| MsETouch a răspuns:

Chiar daca nu stii so iubesti, tine o langa tine pana te invata:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Statusuri noi de dragoste

| yodeiutza96 a răspuns:

Cred ca trebuie sa te duci repede la conversati:))) http://www.tpu.ro/......sc-funda/.
original :D : ~E prea devreme sa fie prea tarziu. ~
ALTU : ~ dNfD...Inot in frigider caut mancare;)
Sh multe altele mi'e lene acum sa le scriu... :)

| alex88 a răspuns:

Cand eram mai mic si mergeam la nunta, toate babele ma luau de obraz si ziceau - lasa ca si tu urmezi... acum m-am facut mare si la fiecare inmormantare le i-au pe babe de obraz si le zic: lasa ca si tu urmezi