| alina_1602 a întrebat:

Ce statusuri gen hip-hop stiti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| johny_9421 a răspuns:

Omule, asculta-ti inima,
Asculta-ti capul sec!
Vezi iesirea din tunel...
Cacat! e doar un simplu bec...oh go on

38 răspunsuri:
| Anaalex520 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea,dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Deea_4113 a răspuns:

Ma doare undevaaa asta'i viata meaa mereu in cartiierr chiar nu'i problema tha!

| Iuliii_6724 a răspuns:

Ess ioo, Ess gie. Ce-am vazut aici e plin de derbedei,
nu de agarici.:d

| Viorel_George_1994 a răspuns:

Unii spun ca tine doar de eticheta
Ma pis pe toti care ma critica
in ordine alfabetica

| Cristurean_Raul_2001 a răspuns:

Uita.te in ochii mei si spune.mi ce s.a intamplat,
Dece mai lasat si pentru ce mai lasat?
Cand eu am crezut ca ma iubesti si acuma doare ca ti le.ai ales pe ale tale.

| eoo_8981 a răspuns:

Nu trebuie copiate din melodii (cum fac multi ) trebuie sa te gandesti sa pui ceva care te caractrizeaza sau are un mesaj general ...muzica hip-op trebuie ascltat sh simtita da nu folosita pentru astia cu minte vida pui un status dintr-o melodia neascultata sh zici ca e de tine facuta ai plagiat? esti un **** pune ce tea reprezentat cu adevarat

| trilla a răspuns:

Cu zambetul pe fata, cu ganduri cu spume...asa traim in Romania, cu bune, cu rele.

| CristyNebunu a răspuns:

Toti dau sfaturi si toti comenteaza... Daca ai ceva de spus Suge Sugereaza...