| Deea-BebeloOo a întrebat:

Ce stil de muzica ascultati?happy (si de ce?)

Răspuns Câştigător
| deea_5245 a răspuns:

Punk & Rock. Dc? Pentur ca ma reprezinta si chiar este o muzica buna care merita ascultata. si dnb mai rar.

13 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Hip-hop, rap, dance

| cristi27 a răspuns:

Imi place muzica clasica atunci cand am nevoie de liniste, de relaxare si in rest muzica veche

| dulcika a răspuns:

Hip-hop...pentru ca mi se pare cel mai adevarat gen de muzica si spun ce simt(ei) cu adevarat si in unele melodii ma regasesc si eu...cu adevart in ele mi-am regasit tupeul, am iesit la suprafata si am invatat... poate ca uni se intrebare cum de o fata poate asc asa ceva cu injuraturi... dar mi se pare potrivit acest gen pentru mine.happy

| VladDu a răspuns:

House pentru ca i-mi place muzica cu bass... efecte etc.
Hip-hop, dance si mai multe genuri de muzica usoara.
Lautareasca, manele etc la petreceri sau alte ocazii.
I-mi place si folk`ul si cateva piese rock gen balada.big grin

| lacrimi a răspuns:

Rock, Punk, Hip-Hop, Rapp, Drum&Bass. Urasc Manelele!

| smartdjs a răspuns:

House trance progressive

| perfect a răspuns:

Balade (punk, rock, pop).

| livia_6314 a răspuns:

Muzica populara, clasica! Ea imi aduce fericirea in suflet si amintirile placute! Nu ca muzica despre dragoste sau vene taiate de tristete.Trebuie sa fim mandrii ca suntem romani si fericiti ca traim! Si aceatsa muzica arata totul!

| caramelitamia a răspuns:

Cam toate genurile de rock.

| caramelitamia a răspuns:

De ce? pentru ca imi placea starea mea cand o ascult

| Username1 a răspuns:

Punk, Rock, Pop ...mai ascult si rap din cand in cand...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate soul imi place cel mai mult, dar de fapt sunt o groaza de stiluri care imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock si punk
Dc? Pt ca imi place tongue.
xoxo
by zui