| FrozenHeart_4330 a întrebat:

Ce stiti despre zodia scorpion?

5 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Aici gasesti tot ce vrei sa stii despre zodia scorpion: http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-scorpion.php

| Dennys1521 a răspuns:

Http://www.acvaria.com/astro-zodia_scorpion.php?p=astrologie
aici afli absolut tot ce vrei despre scorpion

| AnnePlatt a răspuns:

Uite aici horoscopul de azi (scorpion): http://www.eastrolog.ro/horoscop-2011/scorpion.php

| Simplicity a răspuns:

Salut,acesti nativi au o memorie excelenta, care poate fi o arma cu doua taisuri, pentru ca nu uita nimic, sunt mereu dispusi sa ii ajute pe ceilalti.Nativul Scorpion poate fascina datorita caracterului puternic, cu atât mai mult cu cât are si ceva misterios în el.Are o buna cunoastere si constientizare a obiectivelor, mândria si respectul fata de sine.

Culorile zodiei Scorpion: rosu, violet
Ziua cea mai favorabila pentru zodia Scorpion: marti
Principalele calitati ale zodiei Scorpion: loialitate, hotarâre, curaj
Defecte ale nativului din zodia Scorpion: gelozie, fanatism, spirit razbunator