| Bogdan008 a întrebat:

Ce studii, pregatire iti trebuie pentru a deveni spion guvernamental sau asasin? Nu vreau comentarii inutile, doar sunt curios.

Răspuns Câştigător
| FelixAndrei a răspuns:

Daca asta-ti propui, nu vei fi niciodata. Du-te la Academia de informatii (a SRI-ului) si daca ai inclinatii o sa devii. Nimeni nu ajunge daca nu are abilitati si calitati speciale. Iar cu chestia de "asasin", ia-ti gandul. Pentru asa ceva nu-ti trebuie nici-o scoala sau pregatire. Daca esti din nascare, devii de la sine, cand natura hotareste, fara indrumare din afara, dirijata.