| anonim_4396 a întrebat:

Ce tabere de vara stiti? Detalii, poate site-uri. Unele in care ati fost?big grin

4 răspunsuri:
| ewe a răspuns:

Eu am fost la Noul Sasesc. aproape de Sighisoara(10-12 km). mie una mi-a placut. am stat o saptamana si am platit 5 mil in careau fost incluse mancare, teren de fotbal, volei si basket si transportul
Funda?

| AleAlbu a răspuns:

Taberele adventure camps sunt super-tari si merg si eu anul asta.in categoria 8-13 ani e o tabara de 390 lei in salicea la un hotel de 5 margarete cu piscina.in categoria 14-17 ani sunt tabere in suncuius, bratca si straja. fundita?

| axellro a răspuns:

In vara 2011 o tabara foarte interesanta va fi organizata de echipa [url]www.felicitydtp.ro[/url].

Locatia taberei este in zona Padina-Bucegi, activitatile desfasurate sunt diversificate, drumetie si jocuri educative, echipa organizatoare a lucrat cu copii si s-a descurcat foarte bine.

Pretul taberei este de 1200 lei dar avand in vedere ca include tot (transport, cazare, masa, toate activitatile desfasurate) este un pret rezonabil.

Mai multe detalii sunt aici [url]http://www.felicitydtp.ro/alpinism/bucegi-padina/[/url]