| anonim_4396 a întrebat:

Ce tabere pentru elevi si studenti mai sunt in Romania? ati fost? cum este? conditii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Taberele de la SmartAdventures sunt foarte bune. Am fost vara aceasta in tabara de echitatie. Conditii foarte bune, mancare foarte buna, oameni draguti, peisaj de vis, multe activitati frumoase.

5 răspunsuri:
| Roxana_6190 a răspuns:

Am fost in tabara la Galaciuc si a fost foarte bine! Am stat intr-o vila asezata intr-un colt al naturii! Ni ci nu poti sa-ti imaginezi cat de bine este! Se fac taberi si la munte si la mare(vara), eu am fost in tabara asta cu doamna de biologie(este o doamna deosebita) si a fost o tabara fosrte frumoasa de o saptamana!

| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Sunt multe tabere, la mare, la munte, sunt sate de vacanta, nu stiu doleantele tale pentru un raspuns care sa-ti fie de folos, la Moneciu daca i-ti place la munte sau la Costinesti este foarte frumos, conditii de cazare in pensiuni e tare bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@lacutara sunt este tabara la moeciu? la Costinesti tabara cu cazare la pensiuni?

| axellro a răspuns:

Tabere faine pentru elevi la munte sunt aici [url]www.felicitydtp.ro[url]