| inger02 a întrebat:

Ce tampoane bune stiti! eu am fluxul abundent! niste tampoane bune! funda

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Si eu il am.

Folosesc always ultra super plus.
Noaptea, foloseste absorbante pentru noapte(always night) si schimba-le la 2-3-4 ore( cand crezi ca e cazul, cel putin in perioada cand e abundent)

Multa bafta!

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Bella maxi sunt foate bune pentru noapte.Sunt putin mai groase si sunt perfecte pentru ciclul abundent. Ziua, foloseste allways.

| Anny1 a răspuns:

Always de noapte poti folosi si ziua nu se intampla absolut nimic fuunda?:*

| AndraSweet97 a răspuns:

Buna draga mea.eu folosesc always si sunt foarte multumita chiar nu am patit-o deloc cu el.am incercat mai multe dar sincer acestea mi s-ua parut cele mai bune.:* Sper ca te-am ajutat