| Smoke323 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati?

Telefon mobil Samsung I9070 Galaxy S Advance, Black
Telefon mobil Samsung Galaxy S Duos S7562, Pure White
Telefon mobil Samsung S6500 Galaxy Mini 2, Yellow
Telefon mobil Samsung S5830 Galaxy Ace Pure White La Fleur
Telefon mobil Samsung i8160 Galaxy Ace 2, Black
Telefon mobil LG Optimus L9 P760, Black

Stiu ca nu conteaza culorile etc, dar am dat copy/paste!

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

LG Optimus L9 este cea mai bună alegere dintre cele de mai sus, având în considerare memoria RAM de 1024 mb, o rezoluție mai mare a ecranului, design-ul mai subțire de 9 mm. Are o cameră foto de 5 mp cu autofocus, un procesor de 1.0 GHz dual core și rezoluție video full HD. Pe scurt, un telefon foarte bun, care își merită banii, are un raport calitate/preț foarte bun.
Dacă mai ești deschis/ă la opțiuni îți pot sugera un Samsung Galaxy S2 Plus sau un Samsung Galaxy S3 Mini.

1 răspuns:
| adrybubuok a răspuns:

Samsung i8160 Galaxy Ace 2