| NONAMEONe a întrebat:

Ce telefon preferi intre Nokia "n97" si IPHONE "3gs" am probleme cu telefonul actual si doar modelele astia imi plac... acum am un nokia 8600... sau veniti voi cu recomandari happy

3 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Nokia n97

| NONAMEONe explică:

De ce?

| Danişor a răspuns:

Nokia N97 deoarece dupa parerea mea dispune de symbian cred ca este un fel de android...Plus are camera de 5 megapixeli nu stiu daca conteaza atat de mult camera pentru tine.Eu joc pe acest telefon : Resident Evil, Spider-Man total Mayhem. Poftim caracteristicele telefonului:http://www.compari.ro/......sului.html se merita si pentru galaxy mini 2 :D