| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon touchscreen cu un ecran mai mare decat 3.2 inch, cu android si care sa se incadreze in bugetul meu de 600 lei stiti, imi puteti spune si telefoane cu ecran de 3 inch nu conteaza dar sa nu depaseasca bugetul si sa indeplineasca creintele mele.

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Uite aici http://www.gsmarena.com/......sults.php3
Preţurile merg până la 150 euro (echivalentul a 650 lei, să zicem), d ar pe piaţă cel mai probabil le găseşti mai ieftine, sau mai scumpe, depinde de telefon şi vânzător.