| Answer17 a întrebat:

Ce ti-ar place sa faci de Craciun?
Unde ti-ar place sa mergi de Craciun?
Cu cine?
Si Mosul, ce ai vrea sa-ti aduca?hee hee
***FUNDA***

35 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Deabia astept sa merg la tara, am bilet de tren cumparat si pe o parte imi pare rau ca nu dureaza mai mult de 3 ore calatoria apoi la tara o sa am multe de facut dar ma astept sa imi faca cadou unchimeu ceva, si eu ii cumpar o atentie, nu merg cu mana goala.

| Answer17 explică (pentru mgtow):

Eu nu am tara laughing

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
1) sa gatesc pentru cei dragi
2) nu ma duc nicaieri, astept sa imi vina copilasiilove strucklove struck
3) impreuna cu sotul intampinam persoanele dragi
4) sa imi aduca cu bine si sanatosi pe cei dragi acasa! iar noi sa fim sanatosi.
O frumoasa zi sa aihappy

| Answer17 explică (pentru caramela):

Iti multumesc si iti urez ca tot ce ti-ai doar sa se intample. happy

| MasterOfDisaster a răspuns:

1) Sa stau acasa.
2)Nicaieri.
4) Nimic. Imi iau eu singura cadoul.

| Answer17 explică (pentru MasterOfDisaster):

De ce esti asa negativista?

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru Answer17):

Asta-i negativism? Nuu, deloc. Doar ca prefer sa stau acasa cu familia, sa ne uitam la o comedie cu o cana de ciocolata calda in mana, dupa o bataie cu bulgari cu fratii mei mai mici.

| Answer17 explică (pentru MasterOfDisaster):

Aha, am vazut numele si poza si am crezut altcevahee hee si eu voi sta acasa cu familia :d

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru Answer17):

Ce ai crezut? laughing

| Answer17 explică (pentru MasterOfDisaster):

Am crezut ca ai raspuns la vrajeala, doar asa ca sa acumuleze cat mai multe comentarii ca sa castige tricoul alahee hee

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru Answer17):

Pfff..ma simt jignita laughing. Acum serios vorbind, chiar nu ma intereseaza tricoul respectiv.

| Answer17 explică (pentru MasterOfDisaster):

laughing)) ok, m-am prins dar mai sunt unii... si de aia am crezut ca si tu :d eu eunt pe locul 400 si ceva laughing)))) dar nu-mi pasa.

| RazvanVlad a răspuns:

1)sa ma distrez
2)La o cabana izolata in munti
3)Cu un grup fosrmat din cei mai apropriati prieteni si prietene
4) fericire si sanatate ca in rest am de toate

| Answer17 explică (pentru RazvanVlad):

Jur ca exact la asta ma gandeam si eu laughing cabana izolata in munti, cei mai apropriati prieteni si prietene.

| LetyPayne a răspuns:

1.sa imi petrec timpul alaturi familia mea
2.Nicaieri
3...
4.Pe Liam Payne sau pe One Direction laughing)))

| Answer17 explică (pentru LetyPayne):

Si eu tot cu familiahee hee poate vor veni cei de la One Direction in concert in Romania.

| LetyPayne a răspuns (pentru Answer17):

Mda.sper.dar la Iasi laughingSa pot merge si eu.dar chestia e ca ei vor sa fie cu familia de Craciun si pe 24 Decembrie e ziua lui Louis decii...nu prea sunt sanse.

| Answer17 explică (pentru LetyPayne):

Da... dar poate la anul... cine stie big grin

| LetyPayne a răspuns (pentru Answer17):

Esti fan One Direction?

| Answer17 explică (pentru LetyPayne):

Nu, dar nici nu ma pot considera hater.

| LetyPayne a răspuns (pentru Answer17):

Hmm..interesant laughing)

| Answer17 explică (pentru LetyPayne):

laughing))))

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

De Craciun ne adunam in familie pentru a sta impreuna, cu copiii si nepoti, cu cativa prieteni apropiati.Ne pregatim astfel incat nimeni sa nu mai aiba nimic de facut-bine-nteles numai daca trebuie inlaturata zapada si spalat vasele.De sarbatori obisnuim ca muncile necesare sa le facem prin tragere la sorti.E si amuzant...As vrea ca Mosul sa poata aduce tuturor ceea ce-si doresc, iar atunci consider ca pentru mine e cel mai frumos cadou.In firea mea sta sa ma bucur mai mult de bucuria altora.

| Answer17 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Toti ne dormin ca Mosul sa ne aduca ceea ce ne dorim, dar uneori nu ii reusestehee hee

| LolaLollita a răspuns:

Masa in familie. La munte. Cu prietenii. Ceva frumos.big grin

| TonyTZu a răspuns:

Mi-ar place sa stau cu familia.
Si sa merg in Paris.
Cu familia.
Sa imi aduca sanatate.

| Answer17 explică (pentru TonyTZu):

Super, multa sanatate.

| TonyTZu a răspuns (pentru Answer17):

Da mersi la fel caraciun fericit sa fi sanatos alaturi de cei dragi

| TonyTZu a răspuns (pentru Answer17):

Multumesc si tie la fel salut!

| asclepius a răspuns:

Sa plec in vacanta la munte cel mai probabil cu o fata pe care o iubesc mult si mosul as vrea sa mi aduca parchet sub bradlaughing

| izabela1234 a răspuns:

Eu ma duc la Predeal cu parintii, soramea, prietenii

| Answer17 explică (pentru izabela1234):

Super, distractie placuta!

| PureLuv a răspuns:

Eu as vrea sa merg la Viena, am auzit ca este foarte frumos de Craciun pentru ca sunt organizate targuri de craciun foarte dragute. Bineinteles cu prietenii mi as dori sa merg, iar cadou de la mos hmmm Un catelus york shire terier!big grin

| Answer17 explică (pentru PureLuv):

Am vazut si eu ceva la tv despre targurile de craciun din Viena si si mie mi-ar place sa merg. cat despre catel, scrie scrisoare Mosului de pe acum ca sa stiehee hee