| valy31 a întrebat:

Ce tip de tigari fumezi? Si cam cate pe zi? Ai planificata o posibila renuntare?

Eu una am fumat pana de curand. Preferatul meu era Kent 8 si apoi cand aveam chef de mici schimbari mai fumam Parliament sau Djarum. Aproape un pachet de zi. Dar de vreo luna m-am lasat. Si am fost surprinsa ca mi-a fost atat de usor si ca nici nu m-am ingrasat cum zice lumea.

Tu ce zici?

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Am fumat 1 an
Apoi M-am bagat la un sport si vedeam ca nu pot alerga m-am lasat instantaneu
adica a 2-a zi nu am mai fumat si nici eu
cateofata nicotina nu ajunge la creier si nu provoaca dependenta

6 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

De cat timp fumai? e foarte misto ca ai reusit sa te lasi! poate ne vinzi vreun ponthee hee

| xtina a răspuns:

Pai, Kent. Kent nanoteck, Kent 4, Kent 8, Kent Convertibles. Sau Vogue si ViceRoy laughing
Cate pe zi? Vreo 3.maxim 5.
Vreau sa pot sa ma las. dar nu am atata vointa straight face. as fi vrut eu.

| GeorgianaElena14 a răspuns:

Nu fumez

| andiflorescu a răspuns:

Davidoff, kent 8, kent lung, kent nanotek, marlboro, jointuri facute de mine acasa cu diferite mirodenii si cam orice se gaseste prin magazine laughing, aprox 6 pe zi, peste vreo 10 ani poate renuntlaughing si app. felicitari pentru ca te-ai lasat respect

Răspuns utilizator avertizat
| Rose98 a răspuns:

Pai 1 maxim pe saptamana. Davidoff...