| anonim_4396 a întrebat:

Ce v-ar placea sa cititi pe un blog?

4 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Despre dragoste, despre firea noastra sensibila, despre cer si pamant...

| videoblog a răspuns:

Nu stiu. ceva interesant.

| rebeca a răspuns:

Nu cunosc multe lucruri despre blog-uri insa din cate am observat pe blog se comenteaza anumite lucruri nu faci educatie despre pasari, alpinism si altele.
Cristi de preferat este sa fi sincer si sa ai modul tau aparate de a spune lucrurile asa cum le gandesti si direct, indiferent despre ce ai vorbi.
Multa baftawinking

| stetoscop a răspuns:

Vlei sa ti faci blog? :->
Mie mi ar place sa citesc despre animale, pasari, tot ce tine de ele.
Despre cum sa ti deschizi o afacere. Totul despre scufundari, alpinism, rostogoliri, chestii amuzante de bun gust si inteligente. Cam asta as vrea. Spor la treaba!