| PaulaA95 a întrebat:

Ce va doriti de la Mos Niculae? happy
Cel mai interesant cadou primeste fundita...laughing

Răspuns Câştigător
| ZoZoHeart a răspuns:

Mi-as dori eu multe dar nu se poathe...
OK, as fi cea mai fericita daca dimineata as gasi niste cizmulite cu toc in loc de cele ale mele in care sa fie niste numere de telefon ale unor colege si colegi laughing
Ma rog stiu cawinking nu prea ar fi... big grin posibil dar ma rog fiecare ar dreptul de a visawinking laughing
Eu vorbesc serios ca asa as vrea, nu zic doar pentru funda.
Trebushoara ta daca nu ma crezi dar eh.winking

5 răspunsuri:
| Anelisse a răspuns:

Eu mi-as dori sa gasesc maine dim o steluta de pe cer

| WiPi a răspuns:

Nimic! tongue

| valeriaJB a răspuns:

Eu de exemplu as vrea ...sa imi cadoneze un bilet cu o excursie de 48 zile in los-angeles la concerte de vedete cunoscute+ bonus magazine de haine moderne!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa am voce rolling eyes laughing

| kida_1862 a răspuns:

Sa fiu ceva de genul vedeta-hoolywood. sau un print pe mercedes alb