| margareta12 a întrebat:

Ce va doriti foarte mult de sarbatori?

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Îmi doresc cel mai mult sănatate si bucurii pentru mine şi familia mea.
•Să stau cu prietenii
•Să mă distrez
•Cadouri love struck
•Multă ciocolată

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Multa sanatate si fericire, inainte de toate.Astea ti le doresc si tie!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu una nu imi doresc cadouri,imi doresc sanatate, intelegere-n familie si sa-mi mearga bine cu scoala!
Tu?
Pa, pa!
P.S: Sarbatori fericite!

| crazyduck a răspuns:

Chesti scumpe si rozz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai sa incep cu,
Hey'!
Eu sincer imi doresc cel mai mult sanatate si bucurii pentru mine cat si familia mea.
Am eu un vis,o sa fie implinit sper, daca mosul nu-mi ia altceva laughing
Vreau o chitara acustica, dar in primul rand sanatatea si bucuria!
Peace!

| Lore981 a răspuns:

Un ursulet mareee ssi pufoss![love struck]
Fericire.
Sanatate
Dar tu?smug