| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

Ce va e lene sa cautati pe net? Marea majoritate din voi cer linkuri si muzica, dar google nu exista? Nu aveti si voi ceva in capu ala? Asa greu e sa cautati?(se stiu ei care ca sunt 99% din comunitate)Nu puteti gandi cu capul vostru? Sunt unele probleme ce se pot rezolva foarte simplu folosindu-va inteligenta. voi nu aveti asa ceva?

Răspuns Câştigător
| NoUseForAName a răspuns:

Ai o mare dreptate Haterock.

Poate nu sunt invatati cu google-ul sau nu au mai multe de 12 anisori.
Trebuie sa ii intelegi si de aceea trebuie sa ii ajutam.

Te inteleg si pe tine de ce esti nemultumit/a dar ii inteleg si pe ei, pe unii.

8 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Zic eu ca's mai putin de 99%winking.

| inghetsatacufistic a răspuns:

Hmm... Sa stii ca nu ai nici macar un drept sa ma jignesti!
intrebarea mea a fost" Cine si-a comandat de pe site-ul star shiners? cum a fost produsul?",chiar crezi ca pot gasi pe google raspunsul la aceasta intrebare? Iar, daca ma uit pe site-ul lor, este normal sa spuna ca este produsul excelent ca doar nu si-or face anti-reclama. offf.rolling eyes

| laurik1315 a răspuns:

Cristy50 sa stii ca are perfecta dreptate AllelovesSelena, sunt unii pe site-ul asta care intreaba cele mai banale intrebari, adica tocmai am raspuns la o intrebare in care zicea cum se numeste melodia de fundal din video-ul asta si erau niste secvente din aurora si pe fundal era Katy perry-et... adica e chiar atat de greu sa asculti putin refrenu si sa scoti de acolo titlu si sa-l scrii pe youtube... stii ce usor se gaseste, dar majoritatea pun intrebarile doar asa ca vor si ei sa aiba, dar nu se gandesc cat de stupide pot fi

| cristy50 a răspuns:

Bah copile gandeste-te ca unii poate nu au gasit sau le ie mai usor sa intrebe aici pentru ca au treaba sau ceva uite nici eu nu gasesc un cod la gta si pun intrebare aici pentru ca de asta ie site da nu trebuie sa faci u ca draq si u ai probleme cu capu nu ei ca si u ai intrat pe site asta ca sa pui anumite intrebari asa ca taci draq din gura...

| tinka a răspuns:

Ei cu linkul asta te-ai mai dat in spectacol... nu cred ca ai mai mult de 15 in caz contarar ea seama DEGRADEZI!

| Katakimiku a răspuns:

AlleLovesSelena gandeste-te si la tine ca si uh faci parte din acei 99% ( mrg cred ca sunt mai putini. ) Cu intrebarea ta banala : Stie cineva cum e vremea la Sibiu? multumesc mult. Parca nu puteai cauta pe net.
Sau mai ai muuulte intrebari banale dar... de ce sa le mai spun ca tot TPU-ul se poate uita la intrebarile tale de... nu mai zic de ce.

| Ionutz_1335 a răspuns:

Asa cum ti-a fost si ti-e lene sa rezolvi problema cu capu...si ai intrebat pe net

| teobgeo a răspuns:

Bai, dar n ugasesc in romina care este treaba ta?
daca nu vraoai sa raspunzi nu raspunde-ai