| anamaya78 a întrebat:

Ce va plac mai mult comediile sau filmele romantice? cel mai bun raspuns primeste fundita

Răspuns Câştigător
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Mie imi plac mai mult comediile, si asta din doua motive. In primul rand filmele romantice au si o parte trista care ma face sa plang si eu deja plang destul la testele de mate. In al doilea rand imi place sa fac glume si sa rad deci prefer sa ma "hlizesc" la o comedie.

1 răspuns:
| FANfredoSHpidjin a răspuns:

Îmi plac amândouă. Dar depinde şi de starea mea de spirit. Dacă sunt tristă, prefer comediile. Şi, când pur şi simplu vreau să văd ceva mai sensibil (filmele romantice) şi când am vreo 2 pachete de şerveţele la îndemână prefer filmele romantice.
Deci, depinde de starea mea de spirit care este preferatul meu.