| mimiliky a întrebat:

Ce va place la un baiat?happyhappyhappy sa raspundeti va rog frumos

12 răspunsuri:
| princessOfcaraibe a răspuns:

Buna!

mie imi place la un baiat sa fie: politicos, romantic, intelegator, sa nu fie un golan din ala, sa nu fie fitzos.sa aiba simtul umorului.sa fie brunet cu ochi caprui.sau verzi...nu albastri imi plac ochii albastri doar la fethe. deci sa revenim. sa fie tare si in acelasi ttimp sensibil. si cam atat. cred.

byeeeeee & happy new year

| zOoZoLeee a răspuns:

Poi...
Pr mew e din Bucuresti iar eu din Pitesti, suntem de ceva vreme imp si nu ne'am vazut real...Planuim sa ne vedem in vacanta de vara:X.
Tin mult la el si el la mine...
Mie imi place mult de tot cum vb cu mine :X, asta e tot ce ma atrage la el in general...

| cOnTexT a răspuns:

FathaDinVisuTau - m'ai descris bine thinking happy

| cOnTexT a răspuns:

@TraficantaDeSentimenteRoz mai sti happy?

| cOnTexT a răspuns:

@TraficantaDeSentimenteRoz Nu am nimic impotriva, dar din "pacate" nici nu o cunosc pe respectiva happy,

| cOnTexT a răspuns:

@TraficantaDeSentimenteRoz Lasa, nu'mi insel eu "nevasta".winking bafta:*

| Skins97 a răspuns:

Paru un pic mai lung gen zac efron sau justin bieber, ochi albastri, inalt, sa se poarte dragut. Pt mine conteaza doar sa ne placem reciproc, dar acum serios, in ochii albastrii ma pierd imediat :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Cяιтιcaℓ, ceva fluturasi smughee hee?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand aspectul fizic care te face sa zici da sau bawinking, si sa fim seriosi ca nu va'ti pune cu cineva care nu va place fizic doar intelectualwinking. Vorba unei colege : " E super dragut, amuzant, inteligent pacat ca nu e frumos. ", si ai fi crezut pana la inteligent ca se va infiripa ceva, dar imaginea isi spune punctul de vedere.
Revenind la ce imi place mie la un baiat :
Ochii
Zambetul
Simtul umorului
Maturitatea in situatii limite
Optimismul
Sensibilitatea, asta e foarte dulce la un baiat
Punctualitatea, inteleg 5 minute, inteleg 10, hai si sfertul academic dar pana aici! Eu sunt genu care la o intalnire [ de orice fel ] ajunge cu 30 de minute inainte, poate de asta imi pica rabdarea cand vad ca intarzie si 2 minute laughing. In plus, primul meu iubit a fost extrem de punctual. Se facea 59 si il vedeai cum vine pe aleewinking.
Romantismul, dar excesele dauneaza ca si la sensibilitate
Sa aiba stilul lui
Inteligenta, sper ca nu vrea sa ne spunem in fiecare secunda ca ne iubim ca deja poate sa imi zica pawinking
Simtul practic
schimbat-or, sa ma surprinda mereu cu ceva noua

Dar de obicei nu sunt chiar asa de pretentioasa, doar cand imi caut jumatate.

xoxo, didi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Cяιтιcaℓ, pot sa fiu domnisoara de onoare :X:X, te logggggggg! laughing

xoxo, didi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Cяιтιcaℓ, va ajut laughing? Sti cum se spune, niciodata nu e prea tarziu smug. happy

xoxo, didi

| jeny_3466 a răspuns:

As vrea sa fie sensibil si atent. nu stiu am cunoscut baiatul perfect dar n-am tupeu sa vb cu el. stie cineva vreo solutie?