| ElySa a întrebat:

Ce va place sa faceti cand sunteti pe afara? >: >:

15 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pur si simplu sa ma plimb.

| ZoZoHeart a răspuns:

Sa fac gimnastica.

| Marii a răspuns:

Sa ma plimb (in cazul in care nu ma apuca lenea), sa vorbesc cu cei cu care am iesit, iar daca e cald sa ma plimb cu rolele. happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Sa calatoresc cu autobuze sau tramvaie, am o pasiune pentru mijloacele de transport in comun.Imi mai place sa impartasesc glumele, bancurile, povestile cu prietenii mei.

| rey a răspuns:

Să stau singur, fără telefon, să privesc adânc în jur, sau să schimb păreri cu unele persoane.
Ţie?

| Mo a răspuns:

Ador sa imi petrec timpul in natura, sa fac sport si sa fac un picnic alaturi de prieteni, dar nu as putea refuza o zi la mall sau un film cu gasca!

| CosminRo a răspuns:

Pey cand ies pe afara de obicei merg la scoala ca in rest mie sila sa ieslaughingrolling on the floor... dar cand ies imi place sa merg in parc in special noaptea sa stau intins pe iarba si sa privesc cerulbig grinbig grinbig grine cel mai tare sentiment

| Яùxsi a răspuns:

Mie imi place sa stau cu toti prietenii mei love struck

| Doa'Do a răspuns:

Cateodata singura, cateodata cu cei mai buni prieteni.Sa ma gandesc, sa ma plimb, sa ascult muzica, sa mananc, sa studiez lumea, sa ma gandesc ca viata poate fi si mai grea de atat happy.

| ihaterain a răspuns:

Merg prin parc singura si sa ma gandesc

| ElySa explică:

Cred ca mi-e cel mai mult imi place sa ma plimb singura nebagand pe nimeni in seama si gandinduma insa cand am momentele mele imi place sa ies cu 1 sau 2 prieteni apropiati si sa mai vorbim despre ce ni sa mai intamplat sau ce mai facem... iar cand e vara si e cald imi place sa ma plimb cu bicicleta de dimineata big grin

| oleee a răspuns:

Sa ma uit dp fetelaughing))

| ruxy_3175 a răspuns:

Sa mananc seminte laughing si sa ma plimb cu rolele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate nu-mi place sa fac: ma plimb cu bicicleta, joc carti, sah, remi; tennis, volei (in general, foarte multe sporturi de acest gen), ies la un suc cu prietenii sa ne relaxam dupa atata oboseala, la o prajitura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma plimb si sa ignor total lumea happy.
De obicei imi plac plimbarile lungi pe jos fara sa bag pe cinevain seama big grin.